Koolitus “Mesilasvaha kriidid – maalimine, kui seiklus”

150,00

Pakume Teile kahetunnist koolitust, mis on mõeldud nii õpetajatele kui ka kõigile teistele huvilistele loovuse arendamiseks ja uute maalimisoskuste omandamiseks. Koolituse eesmärgiks on toetada ja innustada õpetajaid nende igapäevatöös ning pakkuda uusi teadmisi, mis aitavad maalimist õpetada ja seda protsessi põnevamaks ning tõhusamaks muuta.

Koolitusele on lubatud kaasa võtta kuni 3 maalimishuvilist sõpra.

Koolituse käigus õpitakse:
mesilasvaha kriidiga maalima;
värvide segamist mesilasvaha kriitidega;
erinevaid maalimise tehnikaid;
harjutatakse käelist oskust erinevate vormide ja kavandite tegemisel.

Koolitaja: Keio Kanarbik / Waldorfkool Läte kunstiõpetaja
Koolitusel vajalikud vahendid on koolitja poolt.

Lastel on loomulik soov joonistada ja maalida, siis õpetajatel on võimalik seda protsessi läbi oma uute oskuste teadlikult toetada. Lapsed on maalides aktiivsed ja läbi oma loomingu saavad nad positiivseid kogemusi, mis kujundavad neid mitmel viisil. Näiteks kujutlusvõime innustab visuaalseid tegevusi ja suurendab seeläbi lapse algatusvõimet, mis omakorda aitab kaasa lapse eneseteadvuse avardumisele.
Värvide kasutamine mõjub lapse sisemaailmale tasakaalustavalt, kuna laps järgib joonistamisel oma sisemist soovi, siis läbi selle loob ta reaalsuse ja fantaasia tasakaalu. Selle imelise protsessi juures saab õpetaja teda oma uute oskustega toetada.

Arvustused

 1. K-L.Trahv

  Tere!
  Mul on küsimus mesilasvaha kriitidega maalimise koolituse kohta. Millal see koolitus toimub? Kus see koolitus toimub? Kui palju see koolitus maksab? Kas sellest koolitusest võib osa võtta ka mittetegevõpetaja?
  Kui võimalik, palun saatke mulle vastus.
  Parimat
  K-L. Trahv

  • Valli Taru

   Tere! Koolitus toimub Keilas, Waldorfkoolis Läte ja koolituse aja saab ise läbiviijaga kokku leppida. Koolitusest võivad osa võtta kõik huvilised, ei pea olema õpetaja.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga