Meist

Tere tulemast Lätte Poodi!

Lätte pood on Waldorfkool Läte juures tegutsev e-pood. Peame oluliseks loomisvabadust ja loodus-säästlikkust.

Waldorfkool Läte õppetöö aluseks on waldorfpedagoogika, mis lähtub inimese terviklikkusest ja näeb lisaks teadmiste andmisele ka mõtlemise arendamise vajalikkust läbi tunde- ja tahtekasvatuse.

Meie tooted on peamiselt Stockmar/Mercuriuse tooted, mis on kvaliteetsed ja waldorfkoolides läbiproovitud töövahendid. Samuti pakume Pahkla Camphill külas valmistatud mesilasvahast käsitööküünlaid.

TOODETE TELLIMISE KORD
Toodete tellimiseks ei pea tellija registreerima end Lätte e-poe kasutajaks. Tellija valib soovitud toote(d), määrab iga toote koguse ja kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on tellijal võimalik tellimus üle vaadata ning läbi viia vastavad muudatused. Pärast tellimuse üle vaatamist tellija kinnitab tellimuse. Tellimuse kinnitamiseks on vaja esitada telefoninumber ja e-posti aadress. Pärast tellimuse kinnitamist tuleb tellijale märgitud e-posti aadressile arve. Kui arve on tasutud, täidab Lätte e-pood tellimuse.

Tellijal on võimalik taotleda e-arve esitamist. Selleks tuleb lisada tellimuse juurde vastavad kontaktandmed. Pärast tellimuse esitamist Lätte e-poele koostab Lätte e-pood e-arve, mis edastatakse läbi Omniva Arvekeskuse.

Kõik e-poes näidatud toodete hinnad on eurodes. Tellitud toodete hinnale lisandub toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

TOODETE KOHALETOIMETAMINE
Tellitud Tooted toimetab Lätte Pood tellijale vastavalt tellija poolt tellimuse esitamisel valitud viisile: kas Itella Smartpost pakiautomaadi kaudu või Waldorfkooli Läte.

Toode toimetatakse tellijani 1 – 5 tööpäeva jooksul. Juhul kui kohaletoimetamisel esineb viivitusi, võetakse tellijaga esimesel võimalusel ühendust.

Tellimuse pakiautomaati saabumisel saadetakse tellija mobiilile sõnum, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning tellija saab paki kätte. Väljastamata pakkide kohta saadetakse Tellijatele täiendavalt 2 meeldetuletussõnumit. Kui Te ei ole 7 kalendripäeva jooksul pakil järel käinud, kuulub tellimus tühistamisele.

KAUBA TAGASTAMINE
Tarbija on õigus tellimusest taganeda juhul, kui Lätte Pood on eksinud kauba komplekteerimisel või kui toode ei vasta tarbija ootustele. Toodet on võimalik tagastada toodete kätte saamisele järgneva 14 kalendripäeva jooksul, kuid ainult juhul kui toode on kasutamata kujul. Tellimuse tühistamiseks tuleb tellijal võtta Lätte Poega ühendust telefonil +372 5687 8408 või saata vastavasisuline e-kiri aadressile pood@late.ee .

Juhul kui tarbija taganeb tellimusest, siis kohustub tarbija tagastama kasutamata ning kahjustamata tooted viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul taganemissoovi esitamisest. Tarbija peab tagastama tooted Lätte Poe aadressile Keskväljak 15,Keila. Tarbija kannab tellimusest taganemisel toodete tagastamise kulud.

Lätte Pood tagastab tarbijale tagastatud toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab tellija poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui soodsaim piirkonnas kohaletoimetamiseks valitud transpordiviisi hind. Juhul kui tarbija tagastab tellitud tooted osaliselt, siis Lätte Pood tagastab kohaletoimetamiskulud proportsionaalselt tellitud toodete arvuga. Lätte Pood tagastab raha hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul taganemisteate saamisest arvates, kuid mitte varem kui 3 tööpäeva jooksul tellija poolt tagastatud toodete kättesaamisest. Lätte Pood tagastab tarbijale saatmise kulud täies ulatuses juhul kui taganemise põhjuseks on puudustega või vale toode.

Juhul, kui tellija poolt tagastatud toode on kasutatud, siis on Lätte Poel õigus nõuda kahju hüvitamist toote müügihinna ulatuses. Nimetatud summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.

PRIVAATSUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Lätte Poele kasutamise ning lehel püsimisega annad selge ja teadliku nõusoleku Lätte Poele enda isikuandmete töötlemiseks.

Lätte Poele teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks.

Lätte Pood on isikuandmete vastutav töötleja. Lätte Pood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Tellija soovil edastab Lätte Pood isikuandmed E-arve koostamiseks Lätte Poe raamatupidajale.

Tellija isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Lätte Pood kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.